Agent celny specjalizujący się w doradztwie z Leszna – O nas

Notom Agencja Celna Leszno
Transport Leszno


"Działając w imieniu Waszej firmy i dla Waszej korzyści nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół spedytorów dobierze najlepszą i najkorzystniejszą ofertę dostaw towaru z pośród wielu dostępnych rozwiązań logistycznych, aby spełnić wasze oczekiwania. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie przewozowe na terenie Polski i do wszystkich krajów Unii Europejskiej Świadczymy również usługi w zakresie odpraw celnych importowych i eksportowych"
Firma NOTOM Transport i Agencja Celna działa na rynku od 1998 roku. Nasza siedziba mieści się przy Urzędzie Celnym w Lesznie. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe, spedycyjne oraz celne.

W pierwszych latach działalności skupialiśmy się na świadczeniu usług celnych. W 2004 roku uzupełniliśmy działalność o szeroki zakres usług transportowych i spedycyjnych.

Dysponujemy szerokim wachlarzem środków transportowych od 1,5 tony do 24 ton. Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, aby Państwa przesyłki szybko i bezpiecznie docierały do celu. Posiadamy pakiet ubezpieczeń transportowych uwzględniający kradzież towaru oraz uczestnictwo w wypadku lub kolizji środka transportu z ładunkiem. Posiadamy wszelkie zezwolenia do prowadzenia usług spedycyjnych i transportowych. Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi, dystrybucyjnymi i przewozowymi w kraju oraz Europie. Osoby zatrudnione w naszej firmie to pracownicy wyspecjalizowani i doświadczeni. Są oni gwarancją wysokiej jakości usług, a współpraca przebiega bez problemów i w pełni profesjonalnie. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, chętnie podpowiemy i doradzimy jak zorganizować transport, rozwiązać problem, zminimalizować koszty, szybko i sprawnie zrealizować usługę.