Informacje o Biurze Celnym Notom

NOTOM Agencja Celna Leszno
Transport i Spedycja Leszno


"Działając w imieniu Waszej firmy i dla Waszej korzyści nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół spedytorów dobierze najlepszą i najkorzystniejszą ofertę dostaw towaru z pośród wielu dostępnych rozwiązań logistycznych, aby spełnić wasze oczekiwania. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie przewozowe na terenie Polski i do wszystkich krajów Unii Europejskiej Świadczymy również usługi w zakresie odpraw celnych importowych i eksportowych"

Firma NOTOM Spedycja i Agencja Celna rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Siedziba firmy mieści się przy Urzędzie Celnym w Lesznie. Świadczymy kompleksowe usługi celne, spedycyjne oraz transportowe.

W pierwszych latach działalności skupialiśmy się wyłącznie na usługach celnych. W 2004 roku uzupełniliśmy działalność o szeroki zakres usług spedycyjnych i transportowych.

Odprawy celne

Agencja Celna NOTOM od wielu lat świadczy kompleksowe usługi celne eksportowe i importowe. Nasze biuro celne jest doświadczoną firmą, która profesjonalnie przygotuje deklaracje celne i dokumenty celne. Doskonale poruszamy się przepisach  prawa celnego. Pozwala nam to na efektywną pomoc przedsiębiorcom w szybkiej i skutecznej obsłudze celnej.  Nasi klienci mogą liczyć na sprawne odprawy celne oraz skrupulatne przygotowywanie dokumentów celnych.

Usługi transportowe i spedycyjne

Dysponujemy środkami transportowymi, od 1,5 tony do 24 ton. Staramy się, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, aby Państwa przesyłki szybko i bezpiecznie docierały do celu. Posiadamy pakiet ubezpieczeń transportowych  uwzględniający kradzież towaru oraz uczestnictwo w wypadku lub kolizji środka transportu z ładunkiem. Dysponujemy wszelkimi zezwoleniami do prowadzenia usług spedycyjnych i transportowych. Współpracujemy z wieloma firmami produkcyjnymi, dystrybucyjnymi i przewozowymi w kraju oraz Europie. Osoby zatrudnione w naszej firmie to pracownicy wyspecjalizowani i doświadczeni. Są oni gwarancją wysokiej jakości usług, a współpraca przebiega bez problemów i w pełni profesjonalnie. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, chętnie podpowiemy i doradzimy jak zorganizować transport, rozwiązać problem, zminimalizować koszty, szybko i sprawnie zrealizować usługę.